Little Sleeper

Little Sleeper uygulamasını iOS akıllı cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Little Sleeper Inc.
Little Sleeper indir; Ebeveyn olarak çocuklarınızı gerek zihinsel gerek bedensel olarak yetiştirmek sizin en temel göreviniz olacaktır.

Ebeveyn olarak çocuklarınızı gerek zihinsel gerek bedensel olarak yetiştirmek sizin en temel göreviniz olacaktır. Bu durum karşısında çocuk yetiştirmenin bilimsel yollarına başvurun. Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indireceğiniz Little Sleeper mobil uygulamasının bilimsel verilerini değerlendirerek bebeklerinizin daha sağlıklı bir uyku yaşamasını sağlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için rahatsız eedici üyelik işlemlerine gerek yoktur. Tek yapmanız gereken akıllı cihazlarınıza indirmek ve sorunsuz bir şekilde kullanmak. Uyku yeni doğmuş bir bebeğin en temek ihtiyacıdır.

Her bebeğin uyku düzeni ve uyku saatli farklıdır. Bu durumları göz önünde bulundurarak bilimsel verileri değerlendirerek kendi çocuğunuzun uyku düzeyinini detaylı bir sitem üzerine kurun. Her ir veri özenle hazırlanmış olup, özelleştirme imkanı sunuyor. Bu durumu değerlendirerek kendi sisteminizi Little Sleeper mobil uygulamasının yönlendirmeleri doğrultusunda gerçekleştirin. Çocuğunuzun yaşı ve uyku alışkanlıkları ve programı için ağlama eylem öğeleri almayın. Yeni doğmuş bebeğinizin yaşı için özelleştirilmiş ağlama ipuçlarını kontrol edin. Uyku aşamasında bebeğinizin kaliteli bir uyku seviyesine geçmesini sağlamak ve daha sağlıklı bir uyku süreci geçirmesi sağlamak için özel bebek nininlerine göz atın.

Little Sleeper mboil uygulaması kullanıcılarına bu muhteşem seçeneği de sunuyor. Birbirinden özel ninniler ve sesler sayesinde bebeğinizin sağlıklı uyku süreci yaşamasına olanak sağlamak. Nerede olursanız olun bebeğinizin sağlıklı bir şekilde uyuması için kesinlikle sistemi bozmadan hareket edin. Uygulama alanında uzaman kişilerin yönlendirmesi doğrultusunda bebeğinizin daha sağlıklı uyku düzeni içerisinde büyümesine imkan tanıyor. Hem kendi işinizi kolaylaştırın hem de bebeğinizin sağlığınızı düşünerek hareket edin. Yoğun bi iş hayatınız varsa bile uyku meselesini atlamadan gerçekleştirin.

Bir uyku bile aksadığı taktirde bebeğinizin düzeni bolzulacak ve tekrar aynı düzeni tutturmak oldukça zor olacaktır. Ebeveyn olarak akıllı cihazlarınızı kendi düzeniniz doğrultusunda daha verimli hale getirin. Bebekler doğmadan önce annelerinin rahminde çok gürültülü bir ortamda 9 ay kadar bir süre geçiriyorlar. Rahim içerisinde bu sistem doğrultusunda büyüyen çocuklar rahim dışındaki ekstra sessiz hayatı sevmezler. Eğlenceli ve rahatlatıcı ninniler uykuda çevrede bulunan diğer rahatsız edici sesleri maskeler ve bebeklerin daha kaliteli bir uyku sistemi içerisinde yer almasını sağlar. Beyaz gürültü veya ninniler küçüklerin sakin ve rahat olmasına yardımcı olur. Bu durumu kendi çocuğunuz üzerinde değerlendirerek kaliteli bir uyku düzeni içerisinde yetişmesine imkan sağlayabilirsiniz.

Bu seslerin yardımıyla , anne karnında olduklarını hissettikleri için daha az ağlarlar. Little Sleeper'da yer alan sesler kategorisinden bebeğinizin sağlıklı uyku aşamasına geçemesine yardımcı olmak için dinlendirici beyaz gürültü seslerini bulun. Bebeğinizin uyku düzenini geliştirmek ve her anlamda daha sağlıklı bir uyku süreci geçirmesini sağlamak için Little Sleeper çocuk yetiştirme uygulamasının sunmuş olduğu tüm seçenekleri değerlendirin.

Little Sleeper indir